Vitalizma Kozmetik ve Faaliyet Alanları

Gıda, gıda takviyesi, ilaç ve kişisel bakım ürünleri alanında üretim yapan Vitalizma, aynı zamanda bu alanlarda fason üretim de yapmaktadır. Müşterilerinden gelen reçeteler doğrultusunda elindeki formüllere göre fason üretim yaparak sektördeki pazar payını her zaman geniş tutar. Bu özelliği sayesinde Vitalizma, sektörün önde gelen fason üretim firmaları arasındadır. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında önemli bir Pazar payına sahip olan Vitalizma, fason üretim işlemini alanında uzman ve kendini kanıtlamış profesyonel kadrosu ve alanında uzman ekipleri ile gerçekleştirir. 

Vitalizma’nın ürettiği bütün ürünler dermatolojik testlerden geçerek uluslararası standartlara uygun halde üretiliyor. Cilt sağlığı ve saç sağlığının öneminin bilincinde olan Vitalizma, ürünlerinde insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi kullanmamaktadır. Gıda takviyesi, şampuan, cilt bakım yağları, saç bakım yağları ve diğer bitkisel yağ ürünlerinin fason olarak güvenle üretimini gerçekleştiriyor. Saç sağlığı ve cilt sağlığının birbiri ile ilişkili olduğunun bilincinde olan Vitalizma ekibi, üretim ve ürün geliştirme esnasında bu iki kategoriye de uygun ürünler hazırlar. 

Vitalizma Kozmetik Hangi Alanlarda Üretim Yapar?

Vitalizma Kozmetik, gıda takviyeleri, saç bakım yağları, cilt bakım yağları, cilt bakım ürünleri ve  çeşitli şampuanlar üretmektedir. Bu ürünlerin tamamı GMP standartlarına uygun olarak üretilir. Kalite, Vitalizma için her zaman ilk sırada gelir. Bu nedenle üretim esnasında  daima son teknoloji ürünleri kullanırken aynı zamanda da alanında uzman bir ekiple çalışır. Ürünlerinde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmayan Vitalizma, son teknolojiye sahip ürünlerle doğa ve insan dostu ürünler üretmektedir. Sahip olduğu bu misyon nedeniyle kurulduğu günden beri sektörde daima ilk sıralarda yer alır. Cilt maskesinden saç bakım yağlarına, vitaminlerden şampuanlara kadar onlarca ürün çeşidinin üretimini yapan Vitalizma tesisleri, en son üretilen teknolojik ekipmanlar ile donatılmıştır. ARGE ve üretim kadrosunda yer alan ve her zaman en iyisini üretmekten keyif alan uzman ve profesyonel mühendis ekibi ile kozmetik sektörünün her alanında hizmet verir. Kozmetik sektörünün her alanında üretim yapan Vitalizma, cilt bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine, özel bakım yağlarından şampuanlara kadar onlarca farklı alanda ürünün üretimini gerçekleştirir. Kurulduğu günden itibaren fason üretimin önemini ve işlevini fark eden Vitalizma Kozmetik, bu süreçteki en önemli prensibi gizliliktir. Müşterilerinin gönderdiği özel formül ve içerikleri, hassasiyetle hazırlanan gizlilik sözleşmesine bağlı kalarak üretir ve muhafaza eder. Müşteriler tarafından gönderilen özel formüller ve içerikler, ARGE departmanında görev alan uzman mühendis ekibi tarafından titizlikle incelenir. İncelemeden geçen formüller, özel ekipler tarafından laboratuvarlarda üretilir. Vitalizma Kozmetik, cilt ve saç sağlığını bir bütün olarak ele alır. Ürünleri üretirken, her aşamada gerekli dermatolojik testleri uygular. Böylece herhangi bir aşamada bir problem meydana geldiğinde gerekli geliştirmeler yapılarak insan kullanımı esnasında meydana gelecek olası problemlerin önüne geçer.