Salesforce CRM Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Salesforce CRM müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı geliştiren bir kurumdur. Kullanıcıya, bulut bilişim hizmeti sağlanmaktadır. Dünyanın en iyi CRM yani Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımı bu firmadan çıkmaktadır. Salesforce Müşteri Başarı Platformu, satış yapan firmaların; satış, servis, pazarlama ve daha pek çok farklı alanda daha başarılı daha aktif daha konveksiyonel ve verimli olunmasına yardımcı olmaktadır.

Salesforce CRM, dünyanın 1 numaralı Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) platformudur. Satış, servis, pazarlama ve daha fazlası için bulut tabanlı uygulamalarımız BT uzmanlarının kurmasını veya yönetmesini gerektirmez; yalnızca giriş yapın ve müşterilere yepyeni bir şekilde bağlanmaya başlayın.

150.000’den fazla şirket, dünyanın 1 numaralı CRM platformuyla başarıyı yakalamaya başladı.

Tüm müşterilerinize Salesforce CRM ile tek müşteriniz gibi davranın. İhtiyaçlarını anlayın, sorunlarını çözün ve bilgilerini ve şirketinizle olan etkileşimlerini, her yerden erişilebilen tek bir platformda yöneterek yakalayabilecekleri fırsatları belirleyin.

Salesforce CRM Nedir?

Salesforce Müşteri Platformu, satış gücü otomasyonu, müşteri hizmet ve destek uygulamalarını, pazarlama otomasyonunu, iş ortakları yönetimini, iş zekası, uygulama geliştirme, Internet of Things (IoT), entegrasyon ve bulut servislerini kapsamaktadır.

Salesforce bulut bilişim sistemi kurumları sosyal medyada var olmaya çağırmakta ve pazarlama işini sosyal medyada yaygınlaştırmaktadır. Müşterilerinin yatırımlarının onlara geri dönmesine özen göstermekte ve hızlı kazanma yollarını ve bunun bilgilerini müşterilerine ulaştırmaktadır.

Salesforce CRM tek bir ürün değil; şirketlerin büyümesine ve başarısına yardımcı olmak için müşteri, iş ortağı ve çalışanların arasında etkileşimleri yöneten kusursuz bir entegre çözümdür.

Neden Salesforce CRM Kullanmalıyım?

Daha fazla müşteri adayına ulaşmak, daha çok satış yapmak, hedef odaklı pazarlama yönetimi yapmak, müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmak, çalışanlarınıza birlikte daha verimli çalışmaları için bir araç sunmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca gelişen teknolojinin sunduğu tüm yeniliklerden anında faydalanmak, kurumsal verinizi güven altına almak, ofise bağımlı kalmadan istediğiniz yerden istediğiniz cihazdan işlerinizi yönetmek için Salesforce CRM kullanabilirsiniz.

Salesforce faydalarından bir tanesi bir müşteri şirketi olmanızı sağlar ve bunun yanı sırada müşterilerle bağlantı yollarınızı tamamen yeniler ve farklılaştırır. Bu yeni bir müşteri platformu olup, son teknoloji uygulama ve cihazlar sayesinde sizi ileriye taşıyacaktır.

Müşteri odaklı kurumsal dijital dönüşüm sürecinde Yapay Zeka teknolojisini kullanarak daha hızlı ve daha verimli çalışmak ve işinizi yönetmek için Salesforce CRM çözümlerini kullanabilirsiniz.