Playstation 4 İçin Ücretsiz Oyunlar

Playstation 4‘ün satışa çıkmasıyla birlikte çok sayıda ücretsiz oyun da oyun dünyasında yerini almış bulunmakta. Bu oyunları tamamen ücretsiz olarak oynayabilmeniz mümkündür. Eğer Playstation 4‘ünüz yoksa da bu oyunların zaten bilgisayar sürümleri de mevcut ve tabiki onlar da ücretsiz. Sony firması Tamamen Ücretsiz (Totally Free) başlığı altında 6 tane ücretsiz oyun çıkardığını belirtti, ve bu ücretsiz oyunların artacağı bilgisini de verdiği söyleniyor. Peki bu oyunlar neler isterseniz onlara geçelim

[wp_ad_camp_1]

1. Oyunumuz War Thunder

Ücretsiz aksiyon oyunu olan War Thunder ile düşmanlara karşı havada, denizde ve karada diğer oyuncularla birlikte karşı koymanız gerekiyor.

[wp_ad_camp_1]

2. Oyun DC Universe

Bir aksiyon oyunu olan DC Universe ile bir süper kahramana dönüşüyorsunzu ve dünyayı kurtarmak gibi bir görev üstleniyorsunuz.

3. Oyun Blacklight Retribution

Blacklight Retribution ücretsiz bir FPS oyunu. Online olarak takımlar halinde oynanıyor ,savaş halindesiniz ve oyunu kazanmanın yolu şehri iyi tanımaktan ve iyi nişan almaktan geçiyor.

[wp_ad_camp_1]

4. Oyun Resogun

Resogun PS4 için en hızlı uyarlanan oyunlardan biri fakat henüz PC ortamı için hazır bulunmamakta.

5. Oyun Warframe

Bu oyunun sloganı ‘Özgürlük İçin’ , yine takımlar eşliğinde online olarak oynanan bu oyunda kazanmanın yolu taktikten geçiyor.

6.Oyun Contrast

Contrast harika bir macera oyunu. Normalde ücretli bir oyun fakat Playstation müşterileri için tamamen ücretsizdir.

Kaynak: chip.de

“Playstation 4 İçin Ücretsiz Oyunlar” için bir yorum

  1. Mükemmel oyun aslında geliştirilebilir illaki, burdaki sistem çok ince aslında geliştiredebilirsin mutlaka sistemsel farklılıklar göstericektir hayırlısı bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.