Kapı Giydirme

Özel tasarım kapı giydirme çeşitlerimiz ile kapılarınız artık daha renkli. Kapılarınızı modern motifler ile donatmaya geliyoruz. Kapıların süslenmesi anlamına gelen bu uygulama ile kapılarınız artık daha şık görünecekler.

HER ZEVKE HİTAP EDEN KAPI GİYDİRMELERİ                                            Kapılarında cıvıl cıvıl bir görüntü görmek isteyen bir çok kişi , bu uygulamaya yönelir. Uygun yöntemlerle giydirilen kapılar asla zarar görmezler. Kapılar giydirilirken yüksek baskı kalitesine sahip malzemelerden imal edilmiş markalar seçilir. Bu kapılarda kişilerin tercihine göre özgün tasarımlar kullanılabilir. Özel günlerin anlam ve önemini yansıtan kapı giydirmeleri , son zamanların popüler uygulamasıdır.Örneğin , yeni doğan bebek kapıları büyük ilgi uyandırmaktadır. Kapılara uygulanacak bu yöntem , kapıların özelliğine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Giydirilecek kapılara göze hitap edecek şekilde figürler seçilmelidir.

Kapıya uygulanacak temanın , tek bir temadan oluşması daha iyidir. Aksi halde , kapılarda görüntü kirliliği oluşabilmektedir. Kapı giydirmelerinde kabartmalı seçenekler de mevcuttur. Yeni doğan bebeklerin kapıları genellikle tül kapı giydirme şeklinde tercih edilmektedir. Son zamanların yeni modası okul kapılarının giydirilmesidir. Birbirinden renkli kapı giydirme modelleri ile okulun havası değişiyor. Branşa özel olarak üretilen kapı giydirme modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller öğretmenler ve okul müdürleri tarafından sıkça tercih edilmektedir.

KAPI GİYDİRME UYGULAMASI                                                                                              Giydirilecek kapının ölçülerinin doğru olarak alınması , işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Kapılarınızı istediğiniz tasarımlarla giydirebilirsiniz. Giydirmenin uygulanacağı kapı , mutlaka düz zeminli olmalıdır. Kapı ölçüsü en ve boy şeklinde alınmalıdır. Kapınıza giydirilen tasarımlardan daha uzun süreli olarak faydalanmak istiyorsanız , kapılarınızın temizliğini yalnızca cam sil ve su kullanarak yapmalısınız. Kapı giydirme ürünleri , her zaman solmaya karşı garantilidir. Kapı giydirme tasarımları , insanlara verilmek istenen tüm mesajların görsel hallerini yansıtabilirler. Bu görseller sayesinde verilen mesajlar hafızalarda daha iyi yer eder. Kapılarınız giydirme işleminden sonra , o soğuk ve anlamsız görüntüsünden uzaklaşır.

Seçtiğiniz kapı giydirme modelleri ile daha bilgi dolu , daha anlamlı kapılara sahip olursunuz. Kapılarınız en şık ve görsel açıdan en zengin halleriyle sizlere göz kırparlar. Yaşadığınız her ortamdaki kapılar belirlediğiniz resimlerle en havalı hale dönüştürülebilir. İsterseniz, kapılarınız karikatür görselleri ile donatılarak farklılık yaratabilir. Ya da firmalar ile görüşerek kendi resminizi dahi kapılarınıza uygulatabilirsiniz. Veya çiçek ve manzara resimlerinden oluşan kapı süsleme tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.