Toptan Delgeç

Toptan delgeç ürünlerimiz en önemli ofis ve kırtasiye malzemeleri arasında yer almaktadır. Delgeçler vasıtasıyla kağıtlara belirli standart ölçülerde delik açıp, onları dosyalarınızda muhafaza edebilirsiniz.

DELGEÇLER NE İŞE YARAR? DELGEÇ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Delgeçler yardımıyla birçok kağıda delikler açıp onları dosyalayabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle beraber bir çok delgeç çeşidi üretilmektedir. Hoş tasarımlara sahip delgeçler sayesinde ofisleriniz renklenecek ve etrafa saçılan kağıtlar daha düzenli olarak ofislerinizdeki yerini alacak. Özellikle çalışanlar ve öğrenciler tarafından çok fazla ihtiyaç duyulan ve kullanılan delgeçler çok çeşitli şekillerde piyasaya sunulmaktadır. Motifli delgeçler, yuvarlak ya da kalpli delgeçler, yıldızlı delgeçler en çok rağbet gören delgeç modelleri arasındadır. Delgeçler kağıt üzerinde genellikle iki delik açar. Ülkemizde bulunan resmi kurumlarda bu durum böyledir. Ancak farklı ülkelerde delgeçlerin üç delik açma işlevi olduğu bilinmektedir. Bu nedenle farklı delgeç türlerine rastlamak mümkündür. Eğer birikmiş A4 kağıtlarınız varsa, delgeçlerle işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Delgeçlerin delme kapasitesi farklılıklar göstermektedir. Bazı delgeçler tek seferde 50 ya da 100 sayfayı delebilirken, bazılarında bu sayı sadece birkaç kağıdı bulmaktadır. Büyük boyutlarda bulunan delgeçlerin delme kapasitesi daha fazladır küçük boyutlardaki delgeçlere göre. Delgecinizi kullanırken, kağıdınızı delgecin üzerinde bulunan kabartmalı işaretin hizasına getirmelisiniz. Kağıdınızı delmeden önce başka kağıtlarda birkaç deneme yapabilirsiniz.

DELGEÇLERİN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR NELERDİR?

Diğer bir adı perfaratör olan delgeçler büro malzemeleri denilince ilk akla gelen ürünlerdendir. Delinmek istenen kağıtlar, delgece fiziksel bir baskı uygulanarak delinirler. İki küçük delik yerinden dosyalara klasörlenen kağıtlar, ofisinizde daha tertipli bir ortama olanak sağlayacaktır. Şirket içinde dosyalamanız gereken A4 kağıtlarının sayısının artması delgece olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Bu durumda arşiv tipli delgeçlerden yararlanmanız akıllıca olacaktır. Çünkü arşiv tipli delgeçler aynı anda tam 100 sayfayı delerek, dosyalanabilir hale getirmektedir. Eskiden sadece 20 ya da 30 adet kağıdı delebilen delgeçler, bugün çok daha fazla kağıda ulaşabilmektedir. Birbirinden farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz delgeçler kaliteli ve geniş ürün alternatifleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.