Vodafone İnternet Ayarları

Vodafone İnternet Ayarları

Cep telefon modellerinizin internete girebilmeleri için internet mutlaka bu ayarlarının yapılması gerekmektedir. Ayrıca telefonlarınızın internet paketi olmasına rağmen de internete bağlanmıyor ise ya da wi-fi üzerinden internete girmek istiyor ve bağlanamıyorsanız da internet ayarlarınızda sıkıntı ve sorun var demektir. Vodafone internet ayalarını birkaç yoldan yapabilmeniz için de mümkün olmaktadır ve şimdi nasıl olduğuna bakmanız gerekmektedir. Bu işlemlerde kapsamında kullanacağınız ilk yol ise müşteri hizmetlerini yani 542 ya da 7048 Vodafone self hattını aramanız gerekmektedir.

Diğer bir yol ise bilgisayarlarınızdan telefon marka ve modelini seçerek de ayarları manuel olarak da gireceğiniz bilgileri sizlere sunan sistemler ile de internet ayarlarınızı yapabilirsiniz. İlgili olan menüye de ulaşarak gerekli hizmetlerden kısa sürede yararlanabilirsiniz. Bir diğer yol ise yine bilgisayar ortamından kendi telefon numaralarınızı ve şifrenizi girdiğiniz de online self servis girişimlerini sağlayarak da istenilen seçenekler ile de internet ayarlarınızı otomatik olarak ve kısa bir süre yükleyebilirsiniz. İlk olarak ve öncelikle de Vodafone online self servis sayfasına ulaşmalısınız.

Bu aşamalarda da sistemlere girebilmeniz için de şifre almanız gerekecektir. Girdiğiniz adreste de yazdığı gibi S yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek gelen şifreyi de izleyeceğiniz yol, sol taraftaki menüler kısmında sırayla da hat ve telefon işlemlerinin ardından telefon ayarları seçeneklerine tıklamak ve telefon ayarlar butonuna tıklamak gerekmektedir. Son olarak yapacağınız işlemler ise Android işletim sistemi kullanarak akıllı telefonların da mobil ağ menüsünden ulaşabilirsiniz.

kadir
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz çok iyi olmuş gerçekten. İstemiş olduğum sorunu hallettirdiniz

özgür
Avea içinde böyle bir bilgilendirme yaparsanız. Çok süper olur.

Hakan
Nisa arkadaşımıza katılıyorum yorum atmayı hic sevmem.Fakat cidden özen gösterilmiş tebrik ederim arkadaşlari.

özgür
Ayarlamaları yaptım başarılı bir anlatım olmuş. Çözemedim diye kafayı yiyecektim bende tam.

Melih
Uzun süredir çözüm aradığım bir konuydu. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Nisa
ben nisa çok yorum atmam her siteye girip ancak gerçekten müşteri hizmetlerinden daha dürüst ve iyi bir yardım severliğiniz var teşekür ederim.

ukte
Arızanın giderilmesi için kademeli bir şekilde anlatım olmuş. Süper gerçekten.