Vizyon Görükle Projesi

Bursa’nın yükselen değerlerinden Nilüfer’de Uludağ Üniversitesi’ne yakın Vizyon Görükle Projesi hayata geçiriliyor. Ostaş İnşaat imzasıyla Bursa Nilüfer Görükle Mahallesi’nde Toplam 270 adet konuttan oluşan Ostaş Vizyon Görükle projesinde konutların tamamı 65 metrekare 2+1’lerden oluşuyor.  Projenin inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Vizyon Görükle projesinde konutlara 100 bin TL peşinat verip kalanı için şirket içi 36 ay vade yapılarak sahip olunabilirken çeşitli ödeme koşulları da sunulabiliyor.

Vizyon Görükle Projesinin Lüks Özellikleri

Yerden ısıtma sistemi ile tasarlanan Vizyon Görükle Bursa projesi 4 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kasım 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projede;

Lüks Detaylar
Full eşyalı daireleri, iç ve dış yalıtımı, engelli rampası, güvenlik ve kalite sertifikaları, yenilikçi mimarisi, misafir odaları, spor salonu, oyun odası, maç ve film izleme odası, güvenliği ve daha birçok ayrıcalıklı detayıyla Vizyon Görükle, Görükle’ye vizyon kazandırmak ve hayatı ayrıcalıklı kılmak adına yükseliyor.

Yerden Isıtma
Sıcak anılar, sıcak bir ev. Vizyon Görükle, yerden ısıtma sistemiyle konforu ve huzuru aynı anda yaşamanızı sağlıyor.

Havuz İçi Oturma Alanları
Vizyon Görükle’de havuz içine konumlandırılmış oturma alanlarıyla, kendinizi yanınızdan akan suyun sesiyle rahatlamaya bırakmamak için hiçbir sebep bulamayacaksınız.

Her An Güvenlik
Vizyon sizi önemsiyor. 7 gün 24 saat özel güvenlik kameraları ve güvenlik personelleriyle sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor.

Kapalı Otopark
Vizyon Görükle, ihtiyacın da üzerinde planlanmış açık ve kapalı otoparka sahip olma özelliğiyle siz ve misafirleriniz için otopark sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Kütüphane
Sınav ve proje dönemlerinde, öğrencilerin vakit geçirebileceği rahat, sessiz ve dingin bir ortam sunan Vizyon Görükle, kütüphanesi ve etüt odalarını misafirlerinin hizmetine sunmaktadır.

Misafir Dinlenme & Konaklama
Burada her şey düşünüldü. Misafir dinlenme ve konaklama odaları ile Vizyon Görüklelilerin ziyarete gelen aileleri ve arkadaşları için tüm ihtiyacı karşılayacak kapasitede oluşturulmuş konaklama odaları bulunmaktadır.

Fitness Salonu
Vizyon Görükle sağlıklı bir hayat sürmeniz için bünyesine fitness salonunu da dahil etti. Dairenizden çıktıktan sonra birkaç adım atarak ulaşabileceğiniz spor salonu ve Diğer birçok ayrıcalıklı detayıyla sizleri bekliyor.

Gezme Terası
Misafir odası, kütüphane, spor salonu ve diğer tüm sosyal alanların bağlantı noktası olacak şekilde projelendirilmiş gezme terasında temiz havanın keyfini çıkaracak, sessizlikle dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

Kafeterya
Vizyon Görükle’nin konuklarına sunduğu ayrıcalıklı paylaşımlardan yalnızca bir tanesi olan havuz başı kafeteryası ile, sabah kahvenizi ya da akşamüstü sohbetlerinizi keyifli bir ortamda gerçekleştirebileceksiniz.

Maç & Film İzleme Odası
Dostlarınızla birlikte film keyfi yapabileceğiniz ve maçların heyecanını paylaşabileceğiniz bir ortam yaratmayı hedefleyen Vizyon Görükle, öyle görünüyor ki bunu en iyi şekilde başarmakta.

Oyun Odası
Bilardo, langırt, playstation, dart ve bir çok benzeri aktiviteyi içinde bulunduran oyun odasıyla Vizyon Görükle, çok yönlü bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Bursa’da ilk ve tek Bureau Veritas Kalite Sertifikası’na sahip olan, tüm malzemeleri, mekaniği ve elektrik tesisatı birinci sınıf kalitede, TSE ve EN standartlarına uygun yapılan Vizyon Görükle’de her ay düzenli olarak dairenizin güvenlik ve sağlamlık raporu Bureau Veritas tarafından size sunulmaktadır.

Vizyon Görükle Nerede?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.