Microsoft Office 2019’da yenileniyor

Web arayüzü üzerinden Office 365 kullananlar, çok yakında yeni bir uygulama başlatıcı ile karşılaşacaklar. Microsoft, Office 365 kullanıcılarından gelen geri bildirimleri dikkate alarak çok daha şık ve kullanışlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Microsoft Ignite konferansında Office 2019 üretkenlik paketi için beklenen tarih verildi. Yeni ofis paketinin Ön izleme sürümleri 2018 ortasında sunulmaya başlanacak. Tam sürümün ise 2018 yılının ikinci yarısı sonlarında ise piyasaya sürülmesi planlanıyor. Microsoft Word için ses getiren özellik! Yeni bir Office 365 uygulama başlatıcı deneyimi Microsoft, şu anki web arayüzünü çok daha kompakt …

Office 2019’da hangi yenilikler olacak?
Her zaman olduğu gibi 2019 model Office başta Word, Excel, PowerPoint ve Outlook olmak üzere popüler ofis uygulamalarının en güncel sürümlerini barındıracak. Microsoft, Office yazılımının bu sürümünü hem tamamen bulutta çalışan müşteriler hem de hala bulut yolunda olanlar için hazırlıyor.
Yeni sürüm ile birlikte Excel için yeni formüller ve tablolar öne çıkarken, PowerPoint sunumları içinse yeni ve geliştirilmiş görsel animasyonlar olacağı ifade ediliyor. Basınç hassasiyeti gibi yeni Ink özellikleri, IT yönetilebilirliği, kullanılabilirlik, ses ve sunucu güncellemeleri için güvenlik de şirketin öncelikleri arasında. Office 365 aboneleri ise en güncel sürüm ve özelliklere sahip olmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.