İmei Numarası Değiştirme İşlemleri

Bu konularda ise bilinmesi gerekmektedir ki yazımız içerisinde verdiğimiz bütün bilgiler doğrultusunda ise yapılanlar hiçbir zaman işlemlerin sorumluluğunu kabul etmemektedir.

Aynı zamanda ise yeterli olan bilgiye sahip değilseniz de hiç denememelisiniz. İlk olarak ve öncelikle Imei numaralarınızı silerek işe başlamanız gerekmektedir. Bu gerekli olan uygulama için de smart flash tool isimli programlama ihtiyaçlarınız bulunmaktadır. Windows enabler dosyalarını idareci olarak seçmeniz gerekmektedir. Bu aşamada ise sol Mouse tuşları ile tıkladığınız zamanlarda ise icon etkin olacaktır. Erase entire CP yi kısa sürede etkinleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra da yazılımlarınızı seçin ve başlama tuşlarına basın ve gerekli yazılımı indirin.,

İmei Numarası Değiştirme İ

Uygulamayı *#06# tuşlarını tuşlayarak muayene edebilirsiniz. Şayet hiç tek bir şey görmüyorsanız eğer sim kilidiniz ise bu noktada açılmış olacaktır. Şimdi ise imei numaralarınızı değiştirmeniz gerekmektedir ve bunlar için de telefon modellerinizin imei numaraları mutlaka gerekmektedir. İmei numaralarınızı cihazlarınızın pilinin altına göre ya da faturalarından kısa sürede öğrenebilirsiniz. Akıllı telefon modellerinizi ya da bütün istediğiniz cihaz modellerinizi usb tarafından bilgisayarlarınıza bağlayın. Cihazlarınızın ise bulma ekranlarından 3845# * 970# tuşlamanız gerekmektedir. Açılan menüden ise port settings sağlamak için de select usb cp/ 2.3.4 emelli ap, cp, usb sağlamak için de mutlaka usb cp’yi seçmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda TUTTY uygulamasını indirmeniz ve açmanız gerekmektedir.

İmei Numarası Değiştirme İ2

Smart flash tool İndir

TUTTY uygulaması İndir

“İmei Numarası Değiştirme İşlemleri” için 4 yorum

  1. İmei atmak boxsuz çok zor ki mümkün değildir attım sanarsında atmamışsındır o derece diyorum. Hayatında fazla tecrübe edtmek lazım bu işlerde yoksa çok zor arkadaşlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.