Google Play Üzerinden Ücretli Uygulamaları Bedava İndirmek

Android işletim sistemi için satın alma mağazası olan Google Play’de bazı uygulamalar karşılığında ücret talep edilir. Bizler ise bu uygulamanın ya APK modunu indiririz ya da daha farklı yollarla ücretsiz olarak telefonlarımıza indirmeye çalışırız. Tıpkı şimdi sizlere anlatacağımız bu yöntem gibi.

Google Play üzerinden ücretli uygulamaları ücret ödemeden edinmenin bir diğer yolu ise BlackMart uygulamasıindirmek. Bu uygulamayı indirdikten sonra ücretli olan uygulamalar size bedava olarak sunulacak. Yapmanız gereken tek şey uygulamanın APK modunu indirmek. APK modunu indirdiğiniz zaman yapılması gereken başka bir şey yok. Kurulumu yapın ve indirmeye başlayın. Uygulamanın paylaşılan görsellerinde ise uygulamalar hala ücretli gözüküyor. Altında ücret yazıyor fakat siz indirebiliyorsunuz, sizden ücret istemiyor. Yani ücretli gözüküyor ama uygulamaya girdiğiniz vakit yüklemenize izin veriyor.

BlackMart uygulaması bu konuda bir çok Android kullanıcısının yüzünü güldürmüş durumda. Uygulamanın bu ücretli program ve oyunları ücretsiz sunma özelliği sayesinde bir çok yeni çıkan oyun Android telefonlar üzerinden indiriliyor. Asphalt 7 gibi yeni çıkmış bir çok oyun Android telefonlarda iOS telefonlara göre daha fazla indirme sayısına sahip. Bunun nedeni ise kuşkusuz BlackMart uygulaması olarak gösteriliyor. BlackMart uygulaması internet sitesi üzerinden indirilip kurulduktan sonra siz de Android telefonunuz üzerinden bir çok program ya da oyunu ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

BlackMart uygulaması İndirin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.