General Mobile Discovery Temaları Ücretsiz İndirin

Çıkardığı son telefonlar ile akıllı telefon kısmında ucuz ama yeterli olan telefonlar üreten ve günümüzde çoğu insanın elinde telefonlarına rastladığımız General Mobile, son telefonlarından olan ve büyük bir başarı grafiği yakalayan Dİscovery, her ne kadar performansı ile kullanıcılarını memnun etse de bazı kısımlarda sınıfındaki diğer marka cihazlardan geride kalabiliyor.

Bu kısımlardan biri de tema. General Mobile Discovery akıllı telefonunda bulunan temalar oldukça hoş ancak kısıtlı temalardır. Ek olarak bir çok tema daha edinmek için internet üzerinden temalar edinebilirsiniz. Bu temalar ücretsiz ve çok çeşitli olmakla birlikte General Mobile Discovery cihazına da son derece uyumlu temalardır.

General Mobile Discovery cihazına root atma işlemi yapmadan da bir çok tema yüklenebilmektedir. Temasını değiştirmek için de root atma işlemine gerek yoktur. Bunun dışında yüklediğiniz temalar launcher de değil. Telefonda bulunan tema uygulamasına gelir eve rahatlıkla temanızı değiştirebilirsiniz. Temaların arasında bir çok yama temalar da bulunmaktadır. Farklı akıllı telefon modellerinin farklı temaları mevcuttur. Bunlar örneğin Galaxy S4, Xperia, LG G serisi vb. bir çok model sıralanabilir. Ayrıca paketler bunların dışında bir çok temayı da barındırır. Temayı nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız internetten General Mobile Discovery hakkındaki forumlara girerek gerekli teknik desteği alabilir, temanızı yükleyebilir ayrıca bunların dışında bir çok tema çeşidine daha erişebilirsiniz.

Tema Kurulum İşlemi:

Telefon hafızasında “Theme/zip” adlı klasörün içine yüklemeniz yeterlidir. Daha sonra menüden tema bölümüne girdiğinizde orada görünecektir.

General Mobile Discovery Samsung s4 teması

General Mobile Discovery htc teması

Temayı İndirmek İçin Tıklayın

General Mobile Discovery xperia teması

Yeni Xperia Temasını İndirmek İçin Tıklayınız…

Yapımcısı karışık olan 10’larca tema paketi bu linkte virüs taraması yapılmıştır ama yinede sizde yapınız

Toplu tema paketi indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.