Erim Cerit liderliğindeki Koşuyolu Birey Temel Lisesi ile tanışın!

Erim Cerit tarafından 2009 yılında kurulan ve yaklaşık 2 yıllık tecrübenin aktarıldığı Birey Eğitim Kurumları benimsediği yenilikçi model ile Koşuyolu’nda yeni bir şubeye imza atıyor.  Kurumun ilk özel şubesi olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlayacak olan Birey Özel Koşuyolu’nda hizmet verecek. Pek çok kurumda kurucu ve üst düzey yönetici olarak çalışmalar yürüten Erim Cerit bu şube ile geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Eğitimci kimliğinin yanı sıra yaklaşık 12 yıldır çeşitli kurumlarda kurucu ve yöneticilik yapan Erim Cerit, çözüm odaklı bakış açısıyla Koşuyolu’ndaki şube ile kaliteli eğitim adına yeni bir adım atıyor.

Lokasyonu sayesinde çok geniş bir kitleye hitap edecek olan Koşuyor şubesi ile Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ve çevresinde kaliteli eğitim almak isteyen kişilere ulaşmayı amaçlıyor. Birey Eğitim Kurumları’nın her kademesinde çalışan ve hala kuruculuk çalışmalarını devam ettiren Erim Cerit, Doğa Okulları Yönetim Kurulu Üyeliği ve Rekor Eğitim Kurumları Kuruculuğu gibi tecrübeleri ile eğitim alanında edindiği bilgi birikimini yeni şubeler açarak aktarmayı hedefliyor.

Alanda hem eğitmen hem de yönetici olarak kazandığı deneyim ve tecrübeleriyle yenilikçi eğitim modelini benimseyen ve Birey Eğitim Kurumları’nda da bu modele öncülük eden Erim Cerit’in katkıları sayesinde 8 kişilik sınıflarda öğrenciler eğitim görmektedir. Dinamizmi yüksek, disiplinli, çalışkan ve güçlü bir kadroya da sahip olan kurum alanda farkını ortaya koyarak ismini zirveye yükseltmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.