Avcılar Reform Life projesi lansmana hazırlanıyor

İstanbul’un gelişmeye devam eden ilçelerinin başında gelen Avcılar’da Delta Arazi Geliştirme İnşaat’ın imzaıyla Reform Life konut projesi  lansmana hazırlanıyor.

Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı Uran Caddesi üzerinde 7 bin 800 metrekarelik arsa alanı üzerinde projelendirilen Reform Life Avcılar; 1+1, 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 dubleks kat planlarında 124 konuttan ve 15 ticari alandan meydana geliyor. 4. kattan itibaren daireler göl manzarasına hâkim olacak.

Reform Life’ta satış fiyatları ve ödeme planı

Ön talep toplama sürecinde olan projede satış fiyatları lansmandan sonra netlik kazanacak. Ödeme planı olarak firma bünyesinde kefilsiz olarak yüzde 30 peşin ve bakiye yüzde 70 faizsiz olarak 30 ay vadeli olarak taksitlendirme imkânı sunulacak.

Reform Life projesinin konumu ve sosyal donatı alanları

Proje konum olarak Torinium AVM’ye, Pelican Mall’a ve Avcılar Hospital’e yakın konumda. Ayrıca yapımı devam eden metro hattının bölge istasyonu projeye çok yakın mesafede bulunuyor.

Sosyal donatı alanları arasında; peyzajlı yeşil alanlar, kapalı yüzme havuzu, fitness imkânı olan spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası ve içinde günlük ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabileceği süpermarket ve dükkanlar bulunuyor.

Avcılar’da neden konut yatırımı yapılmalı?

İstanbul Üniversitesi’nin Avcılar Yerleşkesi ile beraber burada öğrenim gören ciddi sayıda öğrenci için kiralık konut ihtiyacı bulunan ilçe uygun metrekare satış fiyatlarıyla yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Devam eden metro hattı çalışmalarının da tamamlanmasından sonra Avcılar’da konut fiyatlarında değer artışları da başlayacak. 2016 yılı sonu itibarıyla Avcılar’ın hiç te azımsanmayacak şekilde yaklaşık 430 bin nüfusu bulunuyor.

Kaynak: www.emlakdream.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.