Android Tabletler için En Güzel Hava Durumu Widgetları

Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz üzere ülkemi son zamanlarda iklimsel olarak oldukça hareketli günler yaşamakta. Çoğumuz televizyondan, radyodan ya da doğrudan internetten hava durumuna bakarak dışarı adım atıyoruz. Gelişen teknolojiye uygun bir şekilde bunu akıllı android cihazlardaki araçlar ile yapanların sayısı da çok. Bu araçlar hava durumunun yanında, şarj göstergesi, kısa haberler, bellek ve disk kullanımı gibi birçok özellik de göstermekte. Hem işlevsellikleri hem de görselliği olarak bu araçlar tablet ve telefonumuzun ekranlarını çok şık hale getiriyorlar. Bu konumuzda size ekran görüntüleri ile birlikte android tablet ve telefonlarda en çok kullanılan hava durumu araçlarını ve uygulamalarını tanıtacağım. Önce açıklama ardından da resmi olacak şekilde sıralanacak ve uygulama adına tıkladığınızda Google Play adresine yönlendirileceksiniz. Açılışta bir pencere çıkması durumunda Google Play simgesine tıklayarak doğrudan mağazaya ulaşabilirsiniz.

 

Clear Conditions HD.  UCCW kullanarak o andaki hava durumunu gösteren minimal, küçük ama işlevsel bir uygulama, üstelik ücretsiz.

1

Weather Clock Full. Çok fazla bellek (ram) tüketimi yapmayan hoş bir hava durumu gösteren uygulama, üstelik saati de göstermekte. Fakat bu ücretli.

2

Clock Weather Widget. Yine verileri UCCW’den çeken ve saat özelliği olan. Saatli hava durumu uygulaması. Bu uygulama ücretsizdir arkadaşlar.

3

Weather Forecast Widget. Sadece o güne ait hava durumunu değil, ilerleyen günlerdeki hava durumunu da mı görmek istiyorsunuz, bu uygulama tam size göre ve üstelik ücretsiz.

4

EZ Weather HD Forecast. Gelecek 7 güne ait hava durumu tahminini mi görmek isteyenler için başka bir alternatif, üstelik ücretsiz.

5

Weather Screen. Canlı duvar kağıtlarından mı hoşlanıyorsunuz? Hava durumunu gösteren ve hava durumuna göre animasyon gösteren bu uygulama ücretli arkadaşlar.

6

Metro Clock And Weather Full. Güneş doğuş ve batış saatlerini mi görmek istiyorsunuz, üstelik sadece bir şehir değil aynı anda 5 şehre kadar hava durumunu görebileceğiniz bu uygulama ücretli arkadaşlar.

7

Sense V2 Flip Clock & Weather. Çok hoş bir şekilde tasarlanmış saatli hava durumu uygulaması ücretsizdir arkadaşlar.

8

Weather+. Bir çok veriyi aynı anda gösteren flip Clock özellikli bu uygulama ücretli bir uygulamadır arkadaşlar.

9

Go Weather Forecast & Widgets. Go Launcher uygulamasını bilirsiniz arkadaşlar, bu uygulama da bu ekibin üretmiş olduğu bir hava durumu uygulaması. Go Launcher olmadan da kullanılabiliyor. Gördüğünüz üzere oldukça şık ve de ücretsiz.

11

Eye In The Sky Weather. Basit, güzel, kullanışlı ve sade olan bu uygulama ücretsiz arkadaşlar.

19

Arkadaşlar gördüğünüz üzere android hava durumu widgetlerinin tamamı hemen hemen aynı özelliğe sahip, tek fark eden şıklıkları ve ücretli olup olmamaları. Görüşlerinizi yorum olarak bildirirseniz memnun olurum.

“Android Tabletler için En Güzel Hava Durumu Widgetları” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.